Kameralny hotel położony na bezludnej wyspie Cubadak u wybrzeża Sumatry. Oferuje klimatycznie urządzone pokoje oraz relaks w otoczeniu malowniczych rajskich plaż. Jedyny hotel na wyspie.

Hotel składa się z 12 urokliwych domków położonych zaledwie 50 metrów od piaszczystej plaży. Każdy domek posiada prywatną werandę z zadaszeniem z liści palmowych. Jeden z domków znajduje się bezpośrednio na wodzie – na bajecznym, drewnianym pomoście.

W każdym domku znajdują się: klimatyczna sypialnia na antresoli, prywatna łazienka z prysznicem i ciepłą wodą, sejf. Wszystkie łóżka są wyposażone w moskitiery.

Hotelowa restauracja znajduje się na wodzie. Serwowane są wyśmienite i niezwykle zróżnicowane potrawy. Goście mogą skosztować tu dań kuchni indonezyjskiej, włoskiej oraz chińskiej. Kuchnia oferuje stały dostęp do ryb, owoców morza oraz smakowitych owoców egzotycznych.

Goście mogą skorzystać z wielu atrakcji: sportów wodnych, wynajęcia łodzi, dostępu do gier planszowych i biblioteki. Można wybrać się również na wycieczkę do dżungli czy udać się na lokalny targ.