Kompleks ekskluzywnych 5* willi i eleganckich apartamentów położonych na południowym krańcu wyspy, w najbardziej luksusowej miejscowości Nusa Dua. Na terenie obiektu znajduje się klub fitness, wellness i SPA. Nieopodal znajduje się czysta i bardzo cicha plaża.

Wyjątkowe wnętrza Samabe Bali docenią nawet najbardziej wymagający goście. W każdym apartamencie znajduje się balkon z widokiem na ocean. Niektóre wille i apartamenty wyposażone są w prywatny basen. Każdy z apartamentów wyposażony jest w teleskop – dzięki czemu goście mogą podziwiać majestat rozgwieżdżonego nieba nad Oceanem Indyjskim.

Na terenie obiektu znajdują się klimatyczne restauracje i bary, w których można skosztować specjałów kuchni balijskiej, azjatyckiej i śródziemnomorskiej. Goście mogą bez ograniczeń korzystać z bezpłatnej kawy, herbaty oraz minibaru. Nad komfortem gości przez całą dobę czuwa prywatny lokaj.

Hotel posiada specjalną ofertę dla nowożeńców: ślub w nadmorskiej kaplicy, wesele z widokiem na ocean i miesiąc miodowy z romantycznymi kolacjami w jaskini przy plaży.