To czterogwiazdkowy hotel na pokładzie luksusowego statku. Jedną z najpopularniejszych atrakcji w Wietnamie jest rejs po Zatoce Ha Long połączony z noclegiem na statku. Jeśli wybierzesz Sealife Cruise będzie to rejs naprawdę luksusowy. Statek został zaprojektowany tak, by łączyć najnowsze osiągnięcia technologiczne i najwyższej klasy design. Projektanci zadbali o najdrobniejsze detale, co sprawia, że goście czują się komfortowo. Nad ich samopoczuciem czuwa załoga, której wszyscy członkowie perfekcyjnie mówią po angielsku. Do dyspozycji pasażerów są cztery pokłady – najwyższy to miejsce, gdzie można relaksować się, korzystając ze słonecznej pogody.
Obiekt nie jest duży – na statku może zamieszkać 52 pasażerów rozlokowanych w 26 kabinach. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.

Hotel ten słynie ze znakomitej kuchni bazującej na owocach morza, choć można tu też zamówić dania europejskie. W ofercie znajdują się też fakultatywne atrakcje dla gości, takie jak pokazy i warsztaty kulinarne czy spa i gabinet masażu. Dużych emocji dostarczy udział w połowie kałamarnic.