Fidżi to wyspiarskie państwo, usytuowane na Oceanie Spokojnym, na które składa się aż ponad trzysta malowniczych wysp. Wyspy Fidżi słyną z otoczonych rafą koralową piaszczystych plaż, a do odwiedzenia tego miejsca zachęca dodatkowo bezchmurne niebo i cudowna pogoda. Fidżi to miejsce, które śmiało może startować do konkursu na miano najbardziej rajskiego i zapierającego dech w piersiach miejsca. Jeżeli raz się tam wybierzecie – już zawsze będziecie tęskno wspominać cudowne chwile relaksu właśnie na Fidżi. Planet Escape oferuje Wam wyjazd właśnie na Fidżi, gwarantując, że zobaczycie najpiękniejsze zakamarki i doświadczycie niezapomnianych przeżyć. To będzie przygoda Waszego życia

Czym zachęca nas do odwiedzin Fidżi?

Wyjazd na Fidżi to przede wszystkim odpoczynek i relaks w idyllicznej Zatoce Liku Liku – ciężko znaleźć bardziej urokliwe i bajeczne miejsce. Podczas tego wyjazdu doświadczycie wyjątkowego przeżycia – pływania z dwu-tonowymi mantami w okolicach wyspy Nanuya Balavu. Będą również spacery romantycznymi plażami, a dla tych, którzy pasjonują się przyrodą – podziwianie niezwykłej fauny i tropikalnej flory, cudowna rafa koralowa, różne gatunki zwierząt i przepiękna roślinność.

Podróż zaczynamy od wyspy Nadi

Najpierw wylot z Polski do Nadi na Fidżi a tam, zostaniecie odebrani przez prywatnego kierowcę i przewiezieni do uroczego hotelu na wyspie Nadi – to punkt startowy i to tu Wasza przygoda się zaczyna. Po długim locie będzie czas na odpoczynek, odświeżenie się i ogólne rozejrzenie po okolicy, a z samego rana popłyniecie z portu katamaranem na niewielką wysepkę Waya. Celem jest zatoka Likuliku i jej złote piaski oraz cudowna krystaliczna turkusowa woda. Gdy tylko znajdziecie się na plaży w zatoce zapragniecie zostać tu na zawsze – to miejsce jest magiczne. Tutaj będziecie mogli spróbować swoich sił w nurkowaniu, odpoczniecie w hamaku z drinkiem w kokosie w dłoni i odprężycie się podziwiając cudowny krajobraz jaki będzie się przerwami roztaczać. Może to będzie właśnie ten moment kiedy powiecie: Tak, to jest mój raj na ziemi. Jeżeli nie, to zapewne zrobicie to na kolejnej oszałamiającej swoim pięknem wyspie.

Niewielka rajska wysepka – Nanuya Balavu

To kolejne miejsce do którego tak jak i poprzednio dostaniecie się katamaranem. Niewielka, urocza wyspeka Nanuya Balavu to miejsce niezwykłe i bajeczne. Jeżeli da się jeszcze bardziej zrelaksować niż na Nadi, to właśnie tutaj. To czego możecie się spodziewać to przede wszystkim idylliczne białe plaże, przepyszna kuchnia i orzeźwiające koktajle, które będziecie podziwiać w okolicznościach przyrody jak z najpiękniejszych pocztówek i filmów. Na tej wyspie prócz cieszenia się słońcem możecie również popływać z płaszczkami i eksplorować niezwykłą rafę koralową. To tutaj będziecie mogli popływać wraz z 2-tonowymi mantami (tak zwanymi diabłami morskimi) – jest to niesamowite i niezapomniane przeżycie. Następnie wrócicie na wyspę Nadi – gdzie spędzicie ostatnią noc, po czym zostaniecie odwiezieni na lotnisko. Muszę Was ostrzec, że już w trakcie lotu powrotnego zatęsknicie za tymi pięknymi plażami, cudownym słońcem i niesamowitymi przeżyciami. Niewykluczone, że zaczniecie już planować powrót na te rajskie wyspy Fidżi, gdzie można oderwać się od wszystkiego, tak jakby czas na chwilę stanął w miejscu i pozwolił na kompletny i całkowity relaks.