Malediwy to idealne miejsce, jeśli chcesz dowiedzieć się, czym są wakacje na iście rajskich wyspach. To egzotyczne wysepki rozsypane w przejrzystym oceanie o turkusowej barwie. Na plażach pokrytych idealnie białym piaskiem możesz skryć się przed słońcem w cieniu rozłożystych palm, popijając drinka wprost z kokosa. Odpoczywając na Malediwach możesz spać w domku na palach otoczonym oceanem i zjeść kolację w podwodnej restauracji, gdzie przy stole możesz znaleźć się oko w oko z jednym z ogromnych oceanicznych stworzeń. Nie zaznasz nudy – Malediwy to nie tylko miejsce na słodkie lenistwo na plaży, ale też wymarzony kierunek wakacyjny dla miłośników sportów wodnych. Nurkowanie wśród raf koralowych, pływanie łodzią ze szklanym dnem, surfing czy narty wodne – wszystko to znajdziesz na Malediwach.

Dlaczego warto wybrać akurat Malediwy?

To wyspiarskie państwo nastawione jest na turystów, co oznacza bogatą infrastrukturę: od niewielkich prywatnych pensjonatów (także prowadzonych przez Polaków, którzy postanowili przenieść się na rajskie wyspy) poprzez ekologiczne bungalowy zanurzone w tropikalnej zieleni po ekskluzywne resorty na najwyższym poziomie. Wypoczynkowi sprzyja też klimat Malediwów: od października do kwietnia jest tu ciepło i słonecznie, a temperatura wody w oceanie zachęca do zanurzenia się w przejrzystej wodzie.

Poszukaj oferty, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Romantycznie na Malediwach to propozycja dla tych, którzy szukają wycieczki all inclusive na najwyższym poziomie. Marszy o luksusowym wypoczynku na rajskiej wyspie? To propozycja dla Ciebie. Wyjazd obejmuje dziesięciodniowy pobyt na jednej z malediwskich wysp, gdzie goście mogą oddać się wypoczynkowi na plaży i pływaniu w oceanie. To też okazja, by zamieszkać w klimatycznym bungalowie na wodzie, czyli zasmakować tego, co w Malediwach najpiękniejsze.
Dostępny jest też szeroki wybór sportowych atrakcji. Do dyspozycji gości jest także basen hotelowy oraz bogata infrastruktura sprzyjająca komfortowemu wypoczynkowi.

Wycieczka – Sri Lanka i Malediwy to połączenie zwiedzania i wypoczynku na egzotycznych plażach. Pierwszy etap wyprawy to wycieczka objazdowa po fascynującej Sri Lance. Przez cztery dni pod opieką prywatnego kierowcy będziecie poznawać wyspę Cejlon. Zboczycie z tłocznych i hałaśliwych szlaków turystycznych, by zanurzyć się w prawdziwą Sri Lancę. Pierwszego dnia spróbujecie prawdziwej cejlońskiej herbaty, poznacie lokalne obyczaje i przejdziecie się zaprzęgiem. A to dopiero początek atrakcji. Kolejnego dnia zwiedzicie plantację pieprzu, cynamonu i kardamonu oraz obejrzycie fabrykę batiku. Zwiedzicie też najważniejszy ośrodek buddyjskiego kultu na Sri lance. Trzeciego dnia pobytu obejrzycie wspaniały wodospad i ogród botaniczny. Odwiedzicie też plantację herbaty i dowiecie się jak wytwarza się jedną z najlepszych herbat na świecie. Następny dzień pobytu na Sri Lance to safari w Parku Narodowym Yala, gdzie z samochodu zobaczycie słonie, małpy, a nawet lamparty. Przyroda na Sri Lance jest bujna i zachwycająca!

Kolejne cztery dni spędzicie w Tangalla – na rajskiej plaży, gdzie dociera niewielu turystów. Wykapiecie się w niezwykłych naturalnych basenach, które wyżłobione są w skałach. Ci, którzy nie będą chcieli spędzać czasu wyłącznie na plaży, będą mogli zwiedzić kolonialne miasto Galle.

Ostatni etap wyprawy to wycieczka na Malediwy. Spędzicie tam cztery dni, wypoczywając na jednej z rajskich wysepek otoczonych przejrzystą i ciepłą wodą. Zanocujecie w bungalowie stojącym na palach zanurzonych w oceanie. Odpoczniecie z drinkiem w ręce przy basenie lub w cieniu palm na plaży pokrytej białym piaskiem. To będą cztery dni relaksu w luksusowym otoczeniu, czyli to, z czego słyną Malediwy.