To luksusowy hotel, który wyróżnia się nawet wśród innych obiektów pięciogwiazdkowych. Został zbudowany w 1930 roku, a jego architektura okazała się ponadczasowo piękna. Hotel zlokalizowany jest w mieście Hue w pobliżu Rzeki Perfumowej. Hotel charakteryzuje się wysmakowanymi wnętrzami.
Z kolonialnym stylem wystroju koresponduje też kuchnia. W hotelowej restauracji spróbujemy nie tylko klasycznych dań wietnamskich, ale też potraw inspirowanych kuchnią francuską. Wszystkie przygotowywane są przez najlepszych kucharzy, wyłącznie z najwyższej jakości składników. Nie brakuje też wykwintnych trunków podawanych w barze ozdobionym muralem francuskiego artysty.

Na najwyższym poziomie jest także centrum spa. Zabiegi odbywają się w eleganckich gabinetach urządzonych w stylu lat 20. I 50. Ubiegłego wieku. Oczywiście to nie koniec atrakcji, z jakich mogą korzystać hotelowi goście. Duża popularnością cieszą się warsztaty przyrządzania tradycyjnych dan wietnamskich, a także obiekty obowiązkowe w luksusowych hotelach, takie jak basen (ten jest wyjątkowy, bo ze słoną wodą), siłownia czy korty tenisowe.