Tajlandia zachęca nas do jej odwiedzenia swoim egzotycznym pięknem nie Chyba każdemu z nas kojarzy się z krystaliczną, błękitną wodą, piaszczystymi białymi plażami i piciem drinków leżąc pod zielonymi palmami kokosowymi. Wycieczka oferowana przez Planet Escape zapewni to i jeszcze dużo, dużo więcej wrażeń – zostawiając nam całe mnóstwo wspaniałych wspomnień.

Co Was czeka podczas podróży do Tajlandii z naszym biurem podróży?

Przede wszystkim zwiedzanie stolicy Tajlandii czyli Bangkoku, a tam Sky Tower, ciekawa i różnorodna architektura no i oczywiście coś dla zmysłów, czyli doświadczanie cudownych widoków, oraz różnorodnych smaków i zapachów. Gdy zgiełk miasta i jego szalony rytm zacznie was nieco męczyć to będzie idealny moment na odpoczynek. Wyspa Koh Lanta i jej lazurowa woda a przy tym biały piasek to miejsce wprost jak z bajki. Zdziwicie się, że odwiedzając następnie maleńką wysepkę Koh Ngai coś może jeszcze bardziej was zachwycić. Koh Ngai to magiczne miejsce – rajska wyspa, gdzie poczujecie się niczym w niebie, wypoczniecie i nacieszycie oczy malowniczym krajobrazem.

Bangkok – przystanek pierwszy w podróży

Wasza przygoda zacznie się od wylotu z Polski do Bangkoku. Następnie Z lotniska do hotelu zabierze was prywatny kierowca. Bangkok to miasto, które łączy w sobie historie i nowoczesność – ciężko porównać go do jakiegokolwiek innego miasta na świecie. Bangkok trzeba odwiedzić samemu i doświadczyć szalonego nocnego życia, ulic i rynków pełnych egzotycznych smaków i zapachów, luksusowych hoteli i zapierających dech w piersiach świątyni, małe uliczne stoiska z owocami i modernistyczne ogromne centra handlowe. Bangkok to miasto pełne kontrastów – tu na pewno nie będziecie się nudzić. Zobaczycie tutaj między innymi Pałac Królewski i Wiecznego Buddę. Spędzicie tutaj dwa dni a w tym czasie będziecie mogli również kupić świeże owoce na targu wodnym, nauczyć się tradycyjnej tajskiej kuchni na kursie gotowania czy zobaczyć nocne życie miasta.

Wyspa Koh Lanta – czyli przystanek drugi

Wyspa Koh Lanta będzie miłym spokojnym urozmaiceniem po intensywnych wrażeniach Bangkoku, całym jego zgiełku i tempie. To będzie czas na odpoczynek i relaks. Koh Lanta jest największą i ogromnie urokliwą wyspą archipelagu. Tam w spokoju oddacie się kąpieli w lazurowej wodzie, czy też odpoczynkowi na piaszczystej plaży. Jeśli jednak znudzi Was to, i dalej będziecie rządni przygód i emocji, będziecie mogli wybrać się na zwiedzanie wyspy, ale na skuterze lub – co bardziej atrakcyjne – na słoniu. Wieczorem możecie wybrać się na romantyczny spacer o zachodzie słońca lub wziąć udział w nocnym nurkowaniu.

Wyspa Koh Ngai – przystanek w raju

Kolejna odwiedzana przez Was wyspa – Koh Ngai to perła Tajlandii. Ta wyspa to tropikalny raj – długa piaszczysta złota plaża, delikatny w dotyku piasek a do tego turkusowa, krystaliczna woda, rozłożyste zielone palmy i cudowny krajobraz. To miejsce gdzie wypoczynek przechodzi na zupełnie nowy poziom. Będziecie mogli ułożyć się w hamaku, poczytać ulubioną książkę, spacerować brzegiem plaży i rozkoszować się promieniami słońca muskającymi skórę. To miejsce to raj na ziemi, wszelkie troski i kłopoty tutaj stracą swoje znaczenie. To tutaj właśnie zakończycie swoją podróż. Po odpoczynku i chwilach kompletnego relaksu prywatny samolot zabierze Was na lotnisko w Bangkoku, a po powrocie – gwarantuję – szybko zatęsknicie za tym magicznym miejscem.